top of page

Ülkemizdeki otomotiv ve makine yan sanayi yedek parçaları pazarındaki açığı kapatmak amacıyla kurulan sızdırmazlık ve bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız BAKİBEY OTOMOTİV, bakır pul, alüminyum pul, süper pul, saç dkp pul, teflon pul, bronz pul, prinç pul ve diğer malzemelerden oluşan bütün pul ve tüm rekor çeşitleri olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesiyle tüm Türkiye geneline hitap etmektedir.

Genç dinamik tecrübeli kadrosuyla sektörde çoğalan ürün çeşidinin Türkiye'nin 81 ilinde birçok satış noktasında tüketicilere sunulması ve satış sonrası hizmetlerinin verilmesini başarıyla yürütmektedir.

BAKİBEY OTOMOTİV' İN pul grubunda ürün gamı, standart ölçü ve özel ölçü olmak üzere iki ana kategoriden oluşmaktadır.

 

Standart ölçü pul grubunda, dünya standartlari olan metrik, inç, R diş olarak adlandırılan mevcut ölçüler bulunmaktadır.

 

Özel ölçü pul grubunda, standartların dışında kalan, farklı ölçü ve kalınlığa sahip olan ürünlerdir.Firmaların özel ölçü isteğine bağlı olarak üretilir.

 

BAKİBEY OTOMOTİV'İN diğer ürün ana grubuda tüm otomotiv, hidrolik ve tarım rekor, hortum, nipel, ve benzeri çeşitleridir.

Sektördeki hızlı gelişmeleri genç ve dinamik kadrosuyla yakından takip ederek, tüketicinin ve rekabetin korunması hakkındaki kanunlar çerçevesinde özellikle satış kanallarının ve son tüketicinin haklarına özen göstermektedir.

 

Çağa uygun vizyonu ve satış ekibi ile yarattığı sinerjiyi sürekli korumaktadır.

 

 

Müşteri memnuniyetini kendisine daima ilke edinen BAKİBEY OTOMOTİV, geçen her zaman ürün çeşidini daha da genişleterek ve hizmet anlayışında taviz vermeden çalıştığı firma ve son kullanıcılara bütün ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

bottom of page